دوربین کانن با پشتوانه تعمیرگاه مرکزی دوربین

دوربین های عکاسی کانن همانند هر یک از وسایل الکترونیکی دیگر دارای طول عمر مشخصی بوده و زمانی ممکن است به پایان عمر خود برسند. همچنین در طول زمان های مختلف ، خرابی دوربین یک امر محتمل بوده و شما ممکن است به خدمات تعمیر دوربین کانن نیاز پیدا کنید . سازمان خدماتی ایده آل دوربین با پشتوانه تعمیرگاه مرکزی دوربین یکی از بزرگترین و مجهزترین مراکز تعمیر دوربین کانن در ایران است و تمامی خدمات مورد نیاز برای تعمیر هر یک از دستگاه های دوربین و لنز کانن را فراهم می آورد. در صورت نیاز به خدمات تعمیر دوربین کانن ، تنها کافی است تا به طبقه دوم سازمان ایده آل دوربین مراجعه نموده و با یکی از کارشناسان و تکنسین های ارایه دهنده خدمات تعمیر دوربین کانن ، مشورت نمایید.

ضمانت نامه تعمیر دوربین کانن

گارانتی محدودی که در زیر آمده است توسط نمایندگی تعمیر دوربین کانن در ایران در رابطه با  دوربین های دیجیتال EOS با نام تجاری Canon،  به همراه فلاش داخلی دوربین و کارت حافظه آن ارائه می شود. دوربین دیجیتال EOS تنها شامل محصولات دوربین دیجیتال EOS  ساخت کمپانی کانن است که این کارت گارانتی و ضمانت نامه  محدود ایده‌آل دوربین برای آن اعمال می شود.
دوربین دیجیتال EOS شما، هنگامی که در شرایط جدید در بسته بندی اصلی خود به شما تحویل داده می شود، دارای ضمانت در برابر نقص در مواد یا طرز کار به شرح زیر است:
برای مدت سه (3) سال از تاریخ خرید اصلی، قطعات معیوب یا EOS معیوب دوربین دیجیتالی که  نمایندگی مرکزی تعمیر دوربین کانن  یا ارائه دهندگان خدمات دوربین دیجیتال EOS مجاز آنها برگردانده شده است و در صورت بازرسی معیوب بودن آنها ثابت شده است، با قطعات بازسازی شده جدید یا مشابه تعمیر یا با یک دوربین دیجیتال EOS بازسازی شده تعویض می شود.
این گارانتی هیچ یک از لوازم جانبی که در بالا ذکر نشده را شامل نمی شود. این ضمانت‌نامه محدود فقط در صورتی اعمال می‌شود که دوربین دیجیتال EOS همراه با تجهیزات رایانه‌ای سازگار و نرم‌افزار سازگار استفاده شود، و در سایر موارد ایده آل دوربین به عنوان نمایندگی تعمیر دوربین کانن  مسئولیتی را نمی پذیرد .
 تجهیزات و نرم افزارهای غیر از برند Canon که ممکن است با دوربین دیجیتال EOS توزیع شوند بدون هیچ گونه ضمانتی از سوی Canon یا  ایده آل دوربین  بوده ، از جمله هر گونه ضمانت ضمنی در مورد تجارت یا مناسب بودن برای یک هدف خاص، و همه موارد چنین ضمانت هایی سلب می شوند. تنها ضمانت، در صورت وجود، در رابطه با چنین اقلامی که با نام تجاری Canon نیستند، توسط سازنده یا تولید کننده آن ارائه می شود.

این گارانتی محدود تمام عیوبی را که در استفاده معمولی از دوربین دیجیتال EOS با آن مواجه می‌شوید پوشش می‌دهد و در موارد زیر اعمال نمی‌شود:

(الف) از بین رفتن یا آسیب دیدن دوربین دیجیتال EOS به دلیل سوء استفاده، سوء استفاده، بسته بندی نامناسب توسط شما
 تغییر، تصادف، نوسانات جریان الکتریکی
 عدم پیروی از دستورالعمل های عملیاتی، نگهداری یا محیطی تجویز شده در Canon  توسط کاربر.
سرویس یا خدماتی که توسط شخصی غیر از نمایندگی تعمیر دوربین کانن  یا ارائه‌دهنده خدمات دوربین دیجیتال EOS مجاز انجام شده است.
بدون محدود کردن موارد فوق، آسیب آب، آسیب شن و خوردگی، نشت باتری، افتادن دوربین، خط و خش، ساییدگی یا آسیب به بدنه، لنز یا نمایشگر LCD یا آسیب به هر یک از لوازم جانبی ذکر شده در پاراگراف اول بالا فرض می شود.
 ناشی از استفاده نادرست، سوء استفاده یا عدم استفاده از دوربین دیجیتال EOS همانطور که در دستورالعمل های عملیاتی ذکر شده است.
(ب) استفاده از قطعات یا لوازمی (غیر از قطعات فروخته شده توسط ایده آل دوربین به عنوان نمایندگی مجاز محصولات کانن در ایران ) که به دوربین دیجیتال EOS آسیب می رساند یا باعث تماس های غیرعادی مکرر خدمات یا مشکلات سرویس می شود.
(ج) اگر دوربین دیجیتال EOS شماره سریال یا تاریخ آن تغییر یا حذف شده باشد.
 
رفع پیام های خطای دوربین در نمایندگی تعمیر دوربین کانن

    اگر پیغام «خطا: خطای دوربین» روی صفحه نمایش دوربین شما نشان داده شد، ممکن است نقصی در دوربین شما رخ داده باشد و دوربین نیاز به تعمیر داشته باشد. در این مورد، گزینه های خدمات را در نظر بگیرید. به بخش تعمیر محصول خود مراجعه نمایید.
    اگر دوربین شما پس از به‌روزرسانی نرم‌افزار روشن نمی‌شود، ممکن است در حین به‌روزرسانی، مشکل سیستم رخ داده باشد. دوباره سعی کنید به روز رسانی نرم افزار را انجام دهید.

برای رفع مشکلات تامین نیروی دوربین این مراحل را دنبال کنید.
توجه: اگر برای تکمیل هر یک از مراحل این راه حل به اطلاعات مربوط به مدل نیاز است، به دفترچه راهنمای عملکرد ارائه شده به همراه محصول مراجعه کنید.
    مطمئن شوید باتری مورد استفاده شما شارژ شده است. در صورت لزوم سعی کنید باتری را شارژ کنید.

    نکته مهم :

        اگر باتری برای مدت طولانی شارژ نشده باشد یا اگر نو باشد، بلافاصله از جعبه خارج شده است، نشانگر شارژ ممکن است چشمک بزند. در این حالت، باتری را به طور موقت خارج کنید و سپس دوباره آن را شارژ کنید.
        اگر نشانگر شارژ هنگام شارژ روشن نمی شود یا چشمک نمی زند، مطمئن شوید که کنتاکت های فلزی عاری از هرگونه ماده خارجی باشد که ممکن است از شارژ شدن جلوگیری کند. از یک پارچه خشک برای پاک کردن گرد و غبار یا سایر مواد روی پایانه های باتری استفاده کنید.
        باتری ها در شرایط آب و هوایی سرد سریعتر تخلیه می شوند.
    مطمئن شوید که باتری به درستی در دوربین قرار داده شده است.
    سعی کنید دوربین را روشن کنید.
    اگر مشکل حل نشد و آداپتور برق متناوب اختیاری دارید، سعی کنید آن را به دوربین و یک پریز برق فعال وصل کنید.    سعی کنید دوربین را روشن کنید. اگر مشکل حل نشد، از یک قوطی کوچک هوای فشرده برای تمیز کردن پایانه های باتری استفاده کنید.
دستورالعمل های ایمنی نمایندگی تعمیر دوربین کانن
اقدامات احتیاطی مراقبت از دوربین
کانن

    این دوربین یک ابزار دقیق است. آن را رها نکنید و تحت شوک فیزیکی قرار ندهید.
    دوربین ضد آب نیست و نمی توان از آن در زیر آب استفاده کرد. اگر دوربین خیس شد، فوراً با مرکز خدمات کانن تماس بگیرید. قطرات آب را با یک پارچه خشک و تمیز پاک کنید. اگر دوربین در معرض هوای شور قرار گرفته است، آن را با یک پارچه مرطوب تمیز و خوب پاک کنید.
    هرگز دوربین را نزدیک چیزی که میدان مغناطیسی قوی دارد مانند آهنربا یا موتور الکتریکی رها نکنید. همچنین از استفاده یا قرار دادن دوربین در نزدیکی هر چیزی که امواج رادیویی قوی ساطع می کند، مانند آنتن بزرگ، خودداری کنید. میدان های مغناطیسی قوی می تواند باعث اختلال در عملکرد دوربین یا تخریب داده های تصویر شود.
    دوربین را در گرمای بیش از حد، مانند ماشین در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید. دمای بالا می تواند باعث اختلال در عملکرد دوربین شود.
    دوربین دارای مدارهای الکترونیکی دقیق است. هرگز سعی نکنید خودتان دوربین را جدا کنید.
    عملکرد آینه را با انگشت خود مسدود نکنید. انجام این کار ممکن است باعث اختلال در عملکرد شود.
    زمانی که گرد و غبار به لنز، منظره یاب، آینه، صفحه فوکوس و غیره می‌چسبد، فقط از دمنده‌های موجود در بازار استفاده کنید. برای تمیز کردن بدنه یا لنز دوربین از پاک‌کننده‌های حاوی حلال‌های آلی استفاده نکنید. برای آلودگی های سرسخت، دوربین را به نزدیک ترین مرکز خدمات کانن ببرید.
    تماس های الکتریکی دوربین را با انگشتان خود لمس نکنید. این برای جلوگیری از خوردگی کنتاکت ها است. تماس های خورده شده می توانند باعث اختلال در عملکرد دوربین شوند.
    اگر دوربین به طور ناگهانی از سرما به یک اتاق گرم وارد شود، ممکن است تراکم در دوربین و قسمت های داخلی آن ایجاد شود. برای جلوگیری از تراکم، ابتدا دوربین را در یک کیسه پلاستیکی دربسته قرار دهید و قبل از بیرون آوردن آن از کیسه، اجازه دهید با دمای گرمتر تنظیم شود.
    اگر تراکم روی دوربین ایجاد شد، از دوربین استفاده نکنید. این برای جلوگیری از آسیب دیدن دوربین است. اگر تراکم وجود دارد، لنز، کارت و باتری را از دوربین خارج کنید و قبل از استفاده از دوربین صبر کنید تا غلیظ بخار شود.
    اگر دوربین برای مدت طولانی استفاده نمی شود، باتری را خارج کرده و دوربین را در مکانی خنک، خشک و دارای تهویه مناسب نگهداری کنید. حتی زمانی که دوربین در فضای ذخیره سازی است، هر چند وقت یکبار دکمه شاتر را فشار دهید تا بررسی کنید که دوربین همچنان کار می کند.
    از نگهداری دوربین در جایی که مواد شیمیایی که منجر به زنگ زدگی و خوردگی می شود مانند آزمایشگاه مواد شیمیایی خودداری کنید.
    اگر دوربین برای مدت طولانی استفاده نشده است، قبل از استفاده تمام عملکردهای آن را تست کنید. اگر مدتی است که از دوربین استفاده نکرده اید یا اگر عکسبرداری مهمی مانند یک سفر خارجی در راه است، دوربین را به نزدیکترین مرکز خدمات کانن خود بررسی کنید یا خودتان دوربین را بررسی کنید و مطمئن شوید که درست کار می کند.
    دوربین ممکن است پس از عکاسی پیاپی مکرر، تصویربرداری با نمای زنده یا فیلمبرداری طولانی مدت داغ شود. این یک نقص نیست.
    اگر یک منبع نور روشن در داخل یا خارج از ناحیه تصویر وجود داشته باشد، ممکن است شبح ایجاد شود.

تعمیر صفحه نمایش دوربین کانن

    اگرچه صفحه نمایش با فناوری بسیار دقیق با بیش از 99.99٪ پیکسل های موثر ساخته شده است، 0.01٪ یا کمتر از پیکسل ها ممکن است مرده باشند و همچنین ممکن است نقاط سیاه، قرمز یا رنگ های دیگر وجود داشته باشد. این یک نقص نیست. آنها روی تصاویر ضبط شده تأثیری ندارند.
    اگر صفحه برای مدت طولانی روشن بماند، ممکن است در جایی که بقایای چیزی را که نمایش داده می‌شود می‌بینید، سوختن صفحه رخ دهد. با این حال، این فقط موقتی است و زمانی که دوربین برای چند روز بدون استفاده بماند، ناپدید خواهد شد.
    صفحه نمایش ممکن است در دمای پایین کمی کند به نظر برسد یا در دمای بالا سیاه به نظر برسد. در دمای اتاق به حالت عادی برمی گردد.
کارت ها
برای محافظت از کارت و اطلاعات ثبت شده آن، به نکات زیر توجه کنید:
    کارت را رها نکنید، خم نکنید یا خیس نکنید. آن را در معرض نیروی بیش از حد، شوک فیزیکی یا لرزش قرار ندهید.
    تماس های الکترونیکی کارت را با انگشتان یا چیزهای فلزی لمس نکنید.
    از چسباندن برچسب و غیره روی کارت خودداری کنید.
    کارت را در نزدیکی هر چیزی که میدان مغناطیسی قوی دارد مانند تلویزیون، بلندگو یا آهنربا نگهداری نکنید و از آن استفاده نکنید. همچنین از مکان هایی که مستعد داشتن الکتریسیته ساکن هستند خودداری کنید.
    کارت را زیر نور مستقیم خورشید یا نزدیک منبع گرما قرار ندهید.
    کارت را در یک جعبه نگهداری کنید.
    کارت را در مکان های گرم، گرد و غبار یا مرطوب نگهداری نکنید.

خدمات نمایندگی تعمیرات دوربین کانن
خدمات نمایندگی تعمیرات دوربین کانن Canonخدمات نمایندگی کانن شامل دو حوزه تعمیر و فروش در ارتباط با کلیه تولیدات این برند اعم از دوربین عکاسی، دوربین فیلمبرداری ، و … می‌گردد. کاربرانی که قصد خرید و یا تعمیر یکی از دستگاه‌های کانن را دارند می‌توانند به نمایندگی رسمی کانن در ایران مراجعه نموده و خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایند.

کلیه سرویس‌های ارائه شده در نمایندگی کانن به دلیل اطمینان از سطح بالای مهارت و کاردانی کارشناسان، دارای ضمانت و گارانتی سه ماهه  است.

مایندگی فروش کانن عرضه‌کننده کلیه تولیدات و محصولات کانن به همراه گارانتی و ضمانت خدمات پس از فروش به متقاضیان است.
اگر شما نیز از علاقمندان محصولات کانن هستید و قصد خرید یکی از آنها را دارید می توانید با حضور در نمایندگی فروش  سرویس های تخصصی مرتبط با فروش محصولات این برند را دریافت نمایید.

نمایندگی تعمیرات Canon کانن در ایران با صدور کارت هایی مخصوص برای عکاسان حرفه ای که با دوربین کانن Canon عکاسی میکنند اقدام به ارائه خدمات پس از فروش کانن به صورت ویژه ای در این خصوص نمود.
کارت های وی آی پی  مخصوص دوربین های حرفه ای و نیمه حرفه ای کانن میباشد.
خریداران محصولات عکاسی کانن با اخذ کارت Canon VIP از نمایندگی کانن در ایران میتوانند تا زمانی که دوربینشان کار میکند ،‌ از خدمات پس از فروش کانن در ایران بهره مند شوند.
نمایندگی رسمی کانن در ایران تعمیر دوربین کانن و تعمیر لنز کانن را که با وی آی پی به تعمیرگاه رسمی کانن در ایران تحویل نمایند ظرف 24 ساعت تحویل میدهد.

نمایندگی تعمیرات دوربین کانن در ایران به منظورفراهم سازی بسترهای مستمر در زمینه ارائه خدمات، ارتقاء کیفیت در هر یک از  مراحل تعمیر و پشتیبانی دوربین های کانن و سیستم های حاکم بر نمایندگی تعمیرات دوربین کانن ،  موارد مندرج در سه نشان مذکور را سرلوحه وظایف خود قرار میدهند
و اعتقاد دارد که کارکنان نمایندگی رسمی کانن که به عنوان با ارزشترین و مهمترین سرمایه کمپانی و نمایندگی اصلی کانن در ایران محسوب میشوند
وظیفه خود میدانند که با درک کامل انتظارات خریداران دوربین های کانن و لنزهای کانن در جهت رسیدن به اهداف سازمانی در نمایندگی رسمی کانن تلاش نمایند.
نمایندگی تعمیر دوربین کانن Canon در ایران برای تحقق اهداف فوق به استفاده از سیستم های جدید مدیریتی تأکید می نماید. در راستای دستیابی به این خواسته ها ، آخرین ویرایش استانداردهای ایزو  را به عنوان مدل اجرایی خود در خدمات پس از فروش کانن Canon انتخاب نموده است و جهت رسیدن به آن تلاش می نماید.

نخستین مرجع تعمیرات حرفه ای دوربین های عکاسی
بخش خدمات حرفه ای  تعمیر دوربین کانن تلاش می کند تا به عنوان یکی از اولین مراجع تعمیرات دوربین درایران ؛ حرفه ای ترین خدمات و سرویس ها را به مشتریان خودارایه دهد . ما این کار را با ارائه خدمات تعمیر دوربین و لنز های نمایندگی کانن , در طیف کاملی از محصولات عکاسی کانن و با به کارگیری برترین تکنسین های تعمیر دوربین  ، و همچنین با  استفاده از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی و در تطابق با  تحول مستمر صنعت پیشرفته تولید دوربین های عکاسی نمایندگی کانن ؛  انجام می دهیم.

بخش خدمات حرفه ای تعمیر دوربین های دیجیتال خدماتی همچون تعمیر  ، تمیز کردن و کالیبراسیون محصولات عکاسی در سطح حرفه ای را در بسیاری از تجهیزات ارائه می دهد.
 ما از دوربین های دیجیتال SLR ، دوربین های SLR مبتنی بر فیلم ، لنزهای حرفه ای و انواع فلاش های ساخت کمپانی کانن ، در بخش خدمات حرفه ای و تعمیرات کانن پشتیبانی می نماییم. خدمات تعمیر دوربین و لنزهای حرفه ای ما توسط باتجربه ترین ، تکنسین های آموزش دیده و دارای کیفیت انجام می شود.
ما می دانیم که شما به تجهیزات خود در اسرع وقت احتیاج دارید. بخش خدمات و تعمیرات حرفه ای ما می تواند در کمتر از سه روز بیشتر تعمیرات را انجام دهد.
 ارایه خدمات تعمیر حرفه ای دوربین های عکاسی به صورت فوری و اورژانسی نیز امکان پذیر می باشد.  بنا به درخواست مشتری ؛ تعمیرات فوری دوربین در مدت 24 ساعت و با بالاترین کیفیت در مرکز تعمیر حرفه ای دوربین های نمایندگی کانن ارایه می شود.
خدمات تعمیر حرفه ای دوربین کانن
عدم نمایش تصویر توسط ال سی دی:

در تمامی دوربین‌هایی که برخوردار از پنل ال سی دی هستند معمولاً مشکل عدم نمایش تصویر توسط ال سی دی به مرور بروز می‌یابد. بروز این اشکال به دلیل باز و بسته کردن های مکرر پنل دوربین و به تبع آن خرابی و قطعی فلت پنل اتفاق می‌افتد. خوشبختانه این مورد از مشکلات شایع دوربین کانن با تعویض فلت رفع می‌گردد.
شطرنجی و فریز شدن تصویر:
شطرنجی و فریز شدن تصویر نیز غالباً به دلیل کثیفی هد اتفاق می‌افتد. بنابراین در صورت مشاهده این اشکال نیاز است تا هد دستگاه گردگیری و تمیز گردد. در صورتی که شطرنجی و فریز شدن تصویر دوربین با این روش رفع نشد، نیاز به بررسی عملکرد سایر قطعات دستگاه توسط کارشناسان تعمیرات دوربین Canon است.

وجود تصویر در دوربین و عدم پخش آن:
یکی دیگر از مشکلات مشاهده شده در دوربین های کانن، عدم پخش تصویر یا پخش نویزدار تصویر است. این اشکال در حالی اتفاق می‌افتد که که در دوربین تصویر مورد نظر مشاهده می‌شود.
بروز چنین اشکالی معمولاً ناشی از کثیفی هد دوربین است و با گردگیری رفع می‌گردد.
در غیراینصورت رفع این مورد از مشکلات شایع دوربین کانن، تنها با تعویض هد برطرف می‌گردد. سرویس‌های تخصصی مرتبط با گردگیری و تعویض هد با حضور در مرکز تعمیرات دوربین کانن قابل دریافت است.

نداشتن تصویر از ال سی دی:
مشکل خروجی کابل ارتباطی به تلویزیون ، علت بروز چنین اشکالی را نه در کابل یا ال سی دی دستگاه بلکه باید در ccd دوربین و یا ورودی تصویر جستجو کنیم.
زیرا چنین اشکالی ناشی از وجود اشکال در مدار پردازش تصویر است. در صورت مواجهه با این اشکال توصیه می‌شود سرویس‌های تخصصی تعمیر و بهسازی آن را صرفاً از مراکز مجاز و استاندارد تعمیرات دوربین کانن دریافت نمایید.

تعمیر تخصصی دوربین کانن
خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات دوربین کانن منحصر به اشکالی خاص نیست و کلیه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با کلیه دوربین های کانن را شامل می‌گردد.
تعمیرات دوربین در این مرکز بر اساس جدیدترین استانداردها و متدهای تعمیر و به دست تیمی از متخصصان حرفه ای این حوزه انجام می پذیرد.
مرکز تعمیر دوربین کانن یکی از تخصصی ترین مجموعه های ارائه دهنده سرویس های مرتبط با انواع دوربین کانن است که در این راه از پیشرفته ترین تجهیزات نظیر دستگاه های ADJUSTMENT استفاده می کند. در بخش زیر به برخی از تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با این محصول که با حضور در مرکز تعمیرات دوربین کانن قابل دریافت است اشاره می‌گردد.

تعمیر دوربین شکسته شده

تعمیر دوربین کانن شکسته به جای تعویض آنها می تواند در هزینه شما صرفه جویی زیادی را ایجاد نماید . ابتدا باید مشخص نمایید  که آیا ارزش دوربین شما ارزش تعمیر دارد یا خیر. به عنوان مثال ، دوربین های عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای و رزولوشن بالا ، تقریباً همیشه ارزش تعمیر را  دارند. دوربین های عکاسی DSLR تقریباً همیشه باید تعمیر شوند. اگر دوربین ها به شدت شن و ماسه یا آب آسیب ببینند ، استثنا از این قانون است.

مواردی که در مورد تعمیر دوربین شکسته خود باید در نظر بگیرید عبارتند از:
     هزینه سرمایه گذاری اولیه
     نوع دوربینی که شکسته  شده است
     سن  دوربین (تاریخ خرید- ما معمولاً واحدهای بالای 10 سال را تعمیر نمی کنیم)
     علت به وجود آمدن مشکل
     نوع خسارت به وجود آمده در دوربین
 
مزایای بیشتر تعمیر دوربین شکسته شما به جای تعویض آن عبارتند از:
     صرفه جویی در هزینه تعمیر دوربین کانن – بسیاری از دوربین ها را با هزینه ای بسیار کم می توان تعمیر نمود .
     تعمیر یک دوربین کانن قدیمی تر به شما کمک می کند تا بتوانید در زمینه خرید لنز های حرفه ای تر یا لوازم جانبی بهتر  سرمایه گذاری کنید
     از سرمایه گذاری خود محافظت کنید - برخی از دوربین های کلاسیک از مواد برتر مانند فلز  ساخته شده اند که باعث می شود مقدار اصلی خود را حفظ کنند
     صرفه جویی در وقت - تعمیر یک دوربین شکسته نیاز به سرمایه گذاری وقت در یادگیری برای بهره برداری از یک مدل جدید را از بین می برد.
 
مرکز تعمیرات دوربین کانن که یکی از بخش های اصلی نمایندگی دوربین کانن در ایران به شمار می آید ؛ یکی از مهمترین بخش های این نمایندگی است که کلیه خدمات جهت انجام تعمیر دوربین های کانن را ارایه می دهد . تکنسین های شاغل در این مرکز ؛ افرادی حرفه ای و توانمند هستند که دانش و فناوری تعمیرات قسمت های مختلف دوربین های پیشرفته را در نمایندگی اصلی کانن فرا گرفته اند .

باشگاه مشتریان
نمایندگی تعمیر دوربین کانن

نمایندگی تعمیر دوربین کانن در ایران ؛ برای اعضای باشگاه مشتریان دوربین کانن ؛ خدمات ویژه ای را ارایه می نماید .
تمامی خریداران دوربین با گارانتی ایده آل دوربین ؛ از امکان عضویت در باشگاه مشتریان این نمایندگی برخوردار هستند و با انجام ثبت نام رایگان کارت های VIP می توانند به خدمات مخصوص اعضای باشگاه مشتریان نمایندگی تعمیر دوربین کانن دسترسی داشته باشند .
ثبت نام و دریافت کارت VIP از نمایندگی کانن فرایندی بسیار ساده و آسان می باشد و خریداران دوربین تنها با ارسال اطلاعات خود ؛ نسبت به فعال سازی این خدمات برای دوربین خریداری شده از نمایندگی کانن باید اقدام نمایند .

خدمات قابل ارایه برای مشتریان نمایندگی تعمیر دوربین کانن در زمان استفاده از کارت VIP عبارتند از :

ارسال و دریافت رایگان دوربین
انجام سرویس های دوره ای رایگان در طول دوره فعال بودن کارت VIP کانن
رفع پیکسل سوخته از دوربین کانن برای دفعات زیاد
30 درصد تخفیف تمام خدماتی که مشمول هزینه می باشند .
بررسی خارج از نوبت دوربین و لنز ثبت شده با کارت VIP
خدمات رایگان مشاوره خرید دوربین و لنز
خدمات آموزشی کار با دوربین و پاسخگویی به سئوالات عکاسی با دوربین کانن
ارایه دوربین جایگزین در صورت نیاز به تعمیرات طولانی مدت
 
برای فعال سازی و دریافت کارت VIP از نمایندگی تعمیر دوربین کانن ؛ لازم است تا مشخصات و اطلاعات زیر را به این نمایندگی ارسال نمایید .

نام و نام خانوادگی
شماره ملی
شماره تلفن و آدرس
شماره سریال دوربین
شماره کارت گارانتی

پس از دریافت اطلاعات از علاقمندان به عضویت در باشگاه مشتریان نمایندگی تعمیر دوربین کانن ؛ به سرعت نسبت به صدور کارت VIP برای این عزیزان اقدام می شود. پس از صدور کارت ؛ این نمایندگی با اعضای باشگاه مشتریان تماس می گیرد و آن دسته از اعضا که در تهران حضور دارند برای دریافت کارت VIP می توانند به نشانی این نمایندگی در تهران مراجعه نمایند.
کارت VIP نمایندگی تعمیر دوربین کانن ؛ برای اعضای این باشگاه که در هر یک از شهرستان های ایران حضور دارند ؛ به نشانی آنها ارسال می شود .
 
موارد تحت پوشش در خدمات حرفه ای نمایندگی تعمیر دوربین کانن ( CPS  )
خدمات حرفه ای کانن در برگیرنده طیف گسترده ای از خدمات پیشگیرانه برای انواع دوربین های DSLR و لنز های مانت EF از کمپانی کانن می باشد. خدماتی همچون تمیز کردن لنز و دوربین ( از قبیل تمیز کردن سنسور ، آینه و ... ) محکم کردن بخش های آسیب دیده ؛ و بررسی صحت عملکرد بخش های مختلف دوربین ؛ از جمله خدمات قابل استفاده در این سرویس می باشند.
تمیز کردن گرد و غبار بخش های داخلی لنز ؛ و هر گونه خدمات سرویس که نیازمند باز کردن بخش هایی از محصول باشد ؛ در این خدمات شامل نمی شوند . در صورتی که هر یک از بخش ها و خدمات CPS مشمول پرداخت هزینه های جانبی باشند ؛ این موارد به مشتریان محترم کانن ؛ اطلاع داده خواهند شد .

خدمات 18 گانه تحت پوشش برای دوربین های DSLR ساخت کانن عبارتند از :

تمیز کردن سنسور دوربین
تمیز کردن آینه
تمیز کردن قسمت فوکوس اسکرین
تمیز کردن قسمت خارجی ویزور
تمیز کردن قسمت و خارجی و سطح بیرونی نمایشگر ( LCD )
تمیز کردن بدنه دوربین
بررسی قطعات مکانیکی دارای حرکت در دوربین ( دکمه ها ؛ دریچه ها و درپوش ها )
بررسی عملکرد قسمت کفشک دوربین
بررسی صحت عملکرد کارت حافظه و کارتخوان دوربین
بررسی قسمت اتصال لنز با بدنه دوربین
بررسی صحت اتصال لنز با بدنه دوربین
تست و بررسی تصویر ( نوردهی ؛ نورسنجی , تعادل رنگ ؛ رزولوشن تصویر )
بررسی کارکرد و عملکرد شاتر دوربین
بررسی خطاهای درونی دوربین
بررسی ترمینال ها و جک های خروجی دوربین
محکم کردن پیچ ها و اتصالات خارجی دوربین
بررسی فریمور ( نرم افزار داخلی دوربین ) و به روز رسانی آن
بررسی پیکسل سوخته و پیکسل مرده ( در صورت نیاز )
 
موارد 11 گانه سرویس و نگهداری لنز های EF
 
تمیز کردن اپتیک خارجی لنز
تمیز کردن بدنه خارجی لنز
بررسی اتصالات خارجی لنز
بررسی پوشش خارجی بدنه لنز
بررسی حلقه های فوکوس و زوم
بررسی عملکرد کولار اتصال به سه پایه
بررسی عملکرد قسمت دیافراگم لنز
تست تصویر ( نوردهی ؛ سرعت شاتر )
محکم کردن پیچ های خارجی بدنه لنز
بررسی نسخه نرم افزار داخلی و به روز رسانی آن در صورت نیاز
 ​​​​​​​

عملکرد دوربین خود را بهبود ببخشید

عکاسان ، فیلمبرداران می توانند قابلیت ها و عملکردهای  دوربین های EOS ، لنزها ، و دوربین های سینمایی  EOS و XA / XF خریداری شده از نمایندگی کانن را ارتقا یا تغییر دهند .
 
شما به کیفیت دوربین ها و لنزهای Canon تکیه می کنید تا به شما در ساخت تصاویر شگفت انگیز کمک کند. برای نگه داشتن دوربین در یک وضعیت مطلوب ، به خدمات سرویس و نگهداری منظم نیاز دارید. سرویس تعمیر و نگهداری کانن برای کمک به شما در تمامی موارد آماده می باشد .

 صرف نظر از اینکه چقدر مراقب تجهیزات خود باشید ، بروز عواملی همچون گرد و غبار ، زباله ها و سایش لنز و دوربین با عوامل محیطی اجتناب ناپذیر باشد.
از عکاس فعال گرفته تا آماتورهای گاه به گاه ، هر کس می تواند این تأثیرات را تجربه کند که منجر به کاهش کیفیت تصویر خواهد شد . برای جلوگیری از این امر ، توصیه می کنیم وسایل و تجهیزات خود را توسط تکنسین خدمات کارخانه Canon تمیز و چک کنید.

بهتر از همه ، اگر در طول دوره خدمات حرفه ای  چیزی را پیدا کنیم که برای تصحیح به فرایندی  بیش از سرویس و تمیز کردن نیاز داشته باشد ، ما با توضیحی از مشکل و آنچه توصیه می کنیم برای رفع آن مشکل با شما تماس خواهیم گرفت. شما می توانید مطمئن باشید که دوربین شما برای کار و فعالیت دوباره آماده خواهد بود  و می توانید برای هر یک از شرایط عکاسی در اختیار داشته باشید .
 
سنسور تصویر یکی از مهمترین قسمت های دوربین DSLR شما برای حفظ کیفیت بهینه تصویر است ، در حالی که آینه و سایر اپتیک ها برای جلوگیری از خطاهای فوکوس خودکار باید تمیز باشند ، سرویس تعمیر و نگهداری دوربین  DSLR کانن اطمینان می دهد که این اجزای مهم  دوربیت شما بی نقص هستند و همچنین این کمپانی تأیید  می نماید که دوربین شما در  بهترین شرایط عملیاتی خود قرار دارد .
 
برنامه ای برای این سرویس تمیز کردن و نگهداری از اجزای خارجی دوربین یا لنز و همچنین اجزای داخلی داخلی دوربین را شامل می شود:

سنسور تصویر ، آینه و صفحه نمایش فوکوس.
​​​​​​​
اگر پس از بازرسی ، خدمات اضافی لازم باشد که نیاز به جداسازی دوربین یا بدنه لنز یا تعویض قطعات آن باشد ، این حالت یک سرویس تعمیرات در نظر گرفته می شود و برآورد هزینه  تعمیرات دوربین را دریافت خواهید کرد.

​​​​​​​در این حالت ، هر پرداختی که قبلاً برای سرویس تعمیر و نگهداری کانن انجام شده است ، به مشتریان عودت داده می شود. در صورت عدم تایید هزینه از سوی کاربر یا مشتری ؛ تعمیرات انجام نمی شود و دوربین یا لنز شما به شما بازگردانده می شود و هیچ هزینه ای برای سرویس تعمیر و نگهداری کانن متحمل نمی شوید.
دوربین های DSLR ساخت کانن با برخوداری از قابلیت تعویض لنز و ایجاد امکان کنترل نوردهی به صورت دستی و خودکار ؛ ابزار هایی هستند که امکان عکاسی به صورت کاملا کنترل شده را برای کاربران فراهم می آورند .

این دوربین ها در سه گروه مبتدی ؛ نیمه حرفه ای و حرفه ای ؛ تمامی نیاز های عکاسی برای تمامی کاربران را برطرف می نمایند  . تعمیرگاه مرکزی دوربین کانن در ایران ؛ تمامی خدمات مرتبط با تعمیر ؛ سرویس و نگهداری دوربین های DSLR ساخت کمپانی کانن را ارایه می نماید .در صورتی که دوربین DSLR  کانن خریداری شده از سوی شما نیاز به تعمیر دارد ؛ می بایست مستقیما به بخش تعمیرات دوربین DSLR در  نمایندگی دوربین کانن مراجعه نمایید .
 
سازمان خدمات تعمیرگاه مرگزی دوربین ؛ به عنوان نمایندگی خدمات پس از فروش دوربین کانن ؛ انواع خدمات و قطعات مورد نیاز برای تعمیر دوربین کانن را ارایه می دهد

.نمایندگی تعمیر دوربین کانن ؛ واقع در تعمیرگاه مرکزی دوربین ؛ با برخورداری از به روز ترین و پیشرفته ترین ابزار ؛ تجهیزات و برنامه های ادجاست ؛ یکی از بزرگترین مراکز تعمیر دوربین در خاور میانه می باشد.

در اولین مرحله پس از خرابی دوربین ؛ با یکی از شماره تلفن های مندرج در این سایت تماس گرفته و با کارشناس ویژه تعمیرات دوربین در بخش تعمیرات دوربین کانن ؛ صحبت نمایید .
 
دوربین کانن نیز همانند هر وسیله  الکترونیکی دیگر ؛ ممکن روزی خراب شده و از کار بیفتد. یکی از عمده ترین وظایف تعریف شده برای نمایندگی دوربین کانن ؛ ارایه بخش تعمیر دوربین و رفع عیوب انواع دوربین و لنز های ساخت کمپانی کانن می باشد. 

در زمان خراب شدن یک دوربین و در حالتی که به هر دلیل دوربین شما روشن نمی شود و یا یکی از بخش های آن کار نمی کند ؛ اولین توصیه نمایندگی دوربین کانن آن است که راهنمای عملکرد دوربین خود را به خوبی مطالعه نمایید .
 
همچنین در سایت های مختلف نمایندگی دوربین کانن ؛ بخش های متعددی وجود دارند که به سئوالات رایج در رابطه با موارد خرابی و شرایط تعمیر دوربین کانن پاسخ می دهند . این بخش ها که در سایت نمایندگی کانن با عنوان پرسش های متداول مشخص شده است ؛ حاوی نکات بسیار زیادی است که به کاربران کمک می کنند تا با بررسی دوربین خود ؛ علت خرابی دوربین را به طور ساده کشف نموده و نسبت به راه اندازی دوربین خود اقدام کنند .
در صورتی که با استفاده از امکانات ارایه شده در سایت نمایندگی دوربین کانن قادر به راه اندازی دوربین خود نبودید ؛ بدون انجام هرگونه دستکاری در شکل ظاهری دوربین یا بخش های مختلف آن ؛ به بخش تعمیر دوربین کانن در تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین مراجعه نمایید .


تعمیرات دوربین کانن در نمایندگی کانن یکی از بخش  های اصلی سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده ال دوربین به شمار می آید .تعمیرگاه مرکزی دوربین یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیر دوربین در ایران است .
این مرکز با برخوردار از مدرن ترین و به روز ترین تجهیزات مرتبط با تعمیر دوربین؛ از شناخته شده ترین مراکز تعمیر دوربین در ایران است و علاوه بر این ؛ این مرکز با برخورداری از آخرین فناوری تعمیرات دوربین کانن ؛ پیچیده ترین خدمات مرتبط با تعمیر دوربین را ارایه می دهد .
معرفی بخش تعمیرات دوربین کانن ( بخش دوربین های DSLR )
دوربین های DSLR کانن در دو رده حرفه ای و نیمه حرفه ای ، از جمله محصولات الکترونیکی پیشرفته ای هستند که از فناوری بسیار بالایی در تولید آنها استفاده شده است . هر دوربین DSLR ساخت کمپانی کانن ؛ دارای بخش های پیچیده ای می باشد و بسیاری از قسمت های داخلی دوربین در اثر مرور زمان و یا به دلیل عملکرد زیاد و طولانی مدت دچار آسیب می شوند .تعمیرگاه مرکزی دوربین به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات دوربین کانن در ایران ؛ حرفه ای ترین خدمات تعمیر دوربین را ارایه میدهد .

تعمیرات شاتر دوربین کانن

پرده شاتر ؛ یکی از قسمت های مکانیکی دوربین است که به مرور زمان و یا در اثر عملکرد بسیار زیاد ؛ نیاز به تعمیر یا تعویض خواهد داشت . فرایند تعویض پرده شاتر دوربین کانن ؛ یکی از تخصصی ترین و حرفه ای ترین فرایند های تعمیرات دوربین به شمار می آید.

تعمیرکاران حرفه ای دوربین برای تعویض پرده شاتر ؛ قسمت های زیادی از دوربین را باز می کنند تا به قسمت پرده شاتر دسترسی داشته باشند . به همین دلیل بروز هرگونه خطا و اشتباه در تعمیرات پرده شاتر دوربین ؛ منجر به نقص در سایر قسمت ها خواهد شد .

تعمیر سنسور دوربین کانن

در نمایندگی تعمیرات دوربین کانن ؛ بر این باور هستیم که سنسور قلب دوربین و یکی از حساس ترین قطعات دوربین به شمار می آید .

در خرابی قسمت سنسور دوربین ؛ علل و عوامل مختلفی دخیل هستند و از آنجا که نقص در عملکرد سنسور ؛ موجب از بین رفتن کیفیت کلی دوربین خواهد شد ؛ هر گونه خرابی در این بخش ؛ نیازمند تعمیرات در سریعترین زمان ممکن می باشد .

برخورد لیزر با سنسور ؛ برخورد نور شدید آفتاب ؛ آسیب و خراش فیزیکی سطح سنسور دوربین ؛ به وجود آمدن پیکسل سوخته ؛ داغ شدن پیکسل های سطح سنسور دوربین و تغییر شدید در دمای دوربین و.... از جمله عواملی هستند که موجب از بین رفتن عملکرد سنسور و نیاز آن به تعمیر و یا تعویض می شوند .

تعمیرات سنسور دوربین و یا فرایند تعویض آن نیز از جمله تخصصی ترین فرایند های تعمیرات دوربین به شمار می آید .

برترین تکنسین های تعمیرات دوربین در نمایندگی کانن , خدمات تعمیر یا تعویض سنسور دوربین های حرفه ای و نیمه حرفه ای ساخت کمپانی کانن را انجام می دهند .
هرگونه خدمات تعمیرات دوربین کانن در این نمایندگی دارای گارانتی و ضمانت سه ماهه می باشد.  بنابراین هر گونه نقص پس از تعمیرات انجام شده در رابطه با دوربین ؛ تا مدت سه ماه در ضمانت نمایندگی تعمیرات دوربین کانن قرار دارد .
تعمیر میرورباکس دوربین

قسمت میرور باکس دوربین های حرفه ای نیز به مرور زمان دچار آسیب می شود .
بروز ضربه در دوربین ؛ فرو افتادن دوربین و یا عدم رعایت نکات ایمنی در زمان عکاسی ؛ از جمله علل و عوامل به وجود آمدن آسیب در قسمت میرورباکس دوربین کانن خواهند بود .
تعمیرات میرورباکس دوربین نیز در این مرکز توسط تیم حرفه ای نمایندگی تعمیرات کانن انجام می شود .

تعمیر فوکوس اسکرین دوربین

فوکوس اسکرین یا صفحه قرار گیری نقاط فوکوس دوربین ؛ یک صفحه ظریف و شکننده است که از فناوری بسیار خاصی برای ساخت آن استفاده می شود . فوکوس اسکرین ؛ از موادی بسیار خاص ساخته شده است و پوشش سطحی آن به مرور زمان از بین می رود .
تعمیر یا تعویض صفحه فوکوس اسکرین ؛ از جمله خدمات تخصصی نمایندگی تعمیرات کانن است و در صورتی که هر گونه مشکل در فرایند فوکوس گیری دوربین خود را مشاهده می نمایید ؛ با مراجعه به بخش تعمیرات در نمایندگی کانن , نسبت به صحت و سلامت صفحه فوکوس اسکرین دوربین خود اطمینان حاصل نمایید .
در صورت نیاز به خدمات تعمیرات در این بخش ؛ جای هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت زیرا تکنسین های متبحر شاغل در نمایندگی تعمیرات کانن ؛ تعویض یا تعمیر صفحه فوکوس اسکرین را با مهرات بسیار بالایی انجام می دهند .
تعمیر بورد اصلی دوربین

نوسان انرژی ؛ فرو افتادن در آب و تغییر شدید و آنی حرارت دوربین از جمله مهمترین عوامل آسیب در بورد اصلی دوربین کانن به شمار می آیند .

بورد اصلی دوربین کانن ؛ یک قطعه تماما الکترونیکی است و تعداد زیادی از مدار ها ؛ پردازشگر ها و خازن ها وسنسور ها بر روی آن قرار گرفته اند .
 
این یک قطعه بسیار حساس است و تعمیرات بورد اصلی دوربین یکی از زمان بر ترین فرایند های تعمیرات دوربین کانن به شمار می آید .
در بسیاری از موارد تعمیرات بورد اصلی دوربین کانن در داخل کشور امکان پذیر نیست و برای رفع ایراد این بخش در بسیاری از موارد لازم است تا یک بورد اورجینال از نمایندگی اصلی کانن تهیه شده و به ایران ارسال شود . قطعات اصلی کمپانی کانن ؛ تنها در اختیار نمایندگی رسمی کانن در ایران قرار داده می شوند.
تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین نمایندگی رسمی تعمیرات دوربین کانن در ایران ؛ انواع بورد های اصلی دوربین های حرفه ای کانن را در سریعترین زمان ممکن از نمایندگی Canon دریافت نموده و آنها را مورد استفاده قرار می دهد .
تعمیرات مدار فلاش دوربین

فلاش یونیت ؛ یا واحد فلاش داخلی دوربین نیز یکی از قسمت های به شدت آسیب پذیر و خراب شدنی در دوربین های کانن می باشد .
خرابی قسمت های مدار فلاش و یونیت فلاش دوربین کانن در اثر  خطاهای کاربر به طور معمول اتفاق می افتند و نیاز به تعمیرات فلاش دوربین ؛ یکی از علل اصلی بسیاری از مراجعات به نمایندگی تعمیرات دوربین کانن می باشد .
 
تعمیرات ال سی دی دوربین کانن

ال سی دی یا صفحه نمایش گر دوربین کانن از جمله آسیب پذیر ترین بخش های یک دوربین است.
عدم رعایت نکات ایمنی ؛ بروز ضربه ؛ تراوش قطرات آب یا چربی و روغن و... موجب بروز آسیب و خرابی در بخش ال سی دی دوربین های کانن خواهند شد .
ال سی دی دوربین یکی از قطعاتی که به ندرت قابل تعمیر است و در نمایندگی تعمیرات کانن ؛ از قطعات اصلی برای تعویض این بخش استفاده می شود.

تعمیرات AF Sensor دوربین کانن

یکی از مشکلات بسیار رایج در دوربین های کانن ؛ خرابی قسمت AF Sensor یا سنسور اتوفوکوس دوربین می باشد.

تعمیرات یا تعویض قسمت سنسور اتوفوکوس در تعمیرگاه مرکزی دوربین به عنوان نمایندگی تعمیرات دوربین کانن یکی از تخصصی ترین خدمات تعمیر دوربین کانن به شمار می آید .
سنسور اتوفوکوس در واقع یک قطعه شیشه ای با ترکیبی بسیار ویژه است که از آن برای متمرکز کردن پرتو های نور به دست آمده از کناره های لنز استفاده می شود . هر گونه نقص یا خرابی در این قطعه شیشه ای ؛ موجب از دست رفتن قدرت و دقت اتوفوکوس در دوربین می شود .تعمیرات قطعه سنسور اتوفوکوس در دوربین کانن با ضمانت سه ماهه از جمله مهمترین و تخصصی ترین تعمیرات در نمایندگی تعمیرات دوربین کانن می باشد .
تعمیرات بایونیت فلزی مانت لنز

محل اتصال لنز روی بدنه دوربین , به عنوان بایونیت مانت لنز شناخته می شود و این قطعه فلزی یکی از قسمت هایی است که به مرور زمان و یا در اثر بروز ضربه ؛ عدم دقت در زمان نصب لنز روی بدنه دوربین ؛ استفاده نادرست از کانورتور ها و ... این قسمت دچار خرابی و آسیب می شود .

تعمیرات یا تعویض قطعه بایونیت مانت لنز در تعمیرگاه دوربین کانن انجام می شود . متخصصین تعمیرات دوربین در نمایندگی کانن ؛ این قطعه را با قطعه اصلی و اورججینال تعویض نموده و بسیاری از مشکلات ناشی از خرابی بایونیت مانت لنز دوربین کانن را بر طرف می کنند .به خاطر داشته باشید که بایونیت مانت لنز دوربین ؛ یک قطعه مصرفی است و خرابی آن و متاقبا نیاز به تعمیرات دوربین ؛ یک امر متداول به شمار می آید . در صورت بروز هرگونه آسیب در این بخش سریعا به نمایندگی تعمیرات دوربین کانن مراجعه نمایید و در سریعترین زمان  ممکن ؛ دوربین تعمیر شده خود را در اختیار بگیرید .

تعمیرات پنتاپریسم یا قسمت نورسنج دوربین

در صورت مشاهده هرگونه خطا در نورسنجی دوربین ؛ این امر نشانگر آن است که سنسور نورسنج یا پنتاپریسم دوربین شما نیاز به تعمیر دارد . خطا در نورسنجی به طور معمول و در اثر مرور زمان به وجود می آید . قطعه پنتاپریسم یک قطعه بسیار حساس در دوربین کانن است و تعمیرات تخصصی مرتبط با قطعه پنتاپریسم توسط خبره ترین تکنسین های تعمیرات دوربین کانن انجام می شود .

تعمیرگاه مرکزی دوربین به عنوان نمایندگی تعمیرات دوربین کانن در ایران ؛ خدمات تخصصی مرتبط با تعمیر قطعه پنتاپریسم ( سنسور نورسنج دوربین ) را ارایه می دهد . تعمیرات انجام شده برای قطعه پنتاپریسم دوربین ؛ دارای ضمانت سه ماهه خدمات و تعمیرات دوربین کانن در ایران است و در صورت تکرار مشکل از این ناحیه ؛ تا مدت سه ماه ؛ از ضمانت تعمیرات دوربین کانن در ایران برخوردار خواهید بود .
تعمیرات پورت HDMI دوربین کانن

درگاه خروجی HDMI برای اتصال دوربین کانن به دستگاه های پخش تصویر و فیلم ( تلویزیون – پروژکتور و ... ) مورد استفاده قرار می گیرد. این درگاه یکی از مهمترین و مدرن ترین امکانات موجود در دوربین های کانن است و بدون وجود آن تصاویر موجود در کارت حافظه و دوربین قابل پخش نمی باشند .
عدم رعایت نکات ایمنی در اتصال دوربین با دستگاه های پخش تصویر به خصوص اشتباه در وارد نمودن سوکت کابل HDMI موجب خرابی این بخش و نیاز به تعمیرات آن خواهد شد.
تعمیر درگاه HDMI دوربین کانن نیز همانند بسیاری از تعمیرات دیگر یک فرایند کاملا تخصصی است . متخصصین تعمیرات دوربین ابتدا قسمت های مختلف مرتبط با پخش تصویر در دوربین را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و پس از قطعیت در خرابی درگاه خروجی HDMI اقدام به تعمیر یا تعویض این قطعه خواهند نمود.
در دوربین های DSLR حرفه ای ؛ همانند دوربین کانن EOS 5D MK IV ؛ درگاه خروجی HDMI اهمیت بسیار زیادی دارد و از این روی کارشناسان تعمیرات دوربین ؛ در تعمیر HDMI دوربین کانن دقت بسیار زیادی به خرج می دهند .

پس از تعمیر این بخش ؛ کارشناسان بخش کنترل کیفیت تعمیرات دوربین ؛ دوربین های تعمیر شده را مجددا مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و پس از تایید تعمیرات انجام شده ؛ دوربین در اختیار مشتری قرار داده می شود . تعمیرات درگاه HDMI دوربین کانن نیز از ضمانت سه ماهه برای خدمات و تعمیرات انجام شده در این بخش برخوردار می باشد .
تعمیرات درگاه USB دوربین کانن

همانند بخش قبل ؛ درگاه خروجی USB دوربین کانن نیز یکی از بخش های خروجی دوربین است که امکان اتصال دوربین با کامپیوتر را فراهم می آورد . اتصال دوربین به کامپیوتر به کاربر امکان می دهد تا بدون نیاز به خارج نمودن کارت حافظه ؛ دوربین کانن خود را به کامپیوتر متصل نموده و از آن برای انتقال عکس ها و فیلم ها به کامپیوتر استفاده  نماید .
نوسان جربان برق و نیرو در زمان اتصال دوربین به کامپیوتر ؛ موجب خرابی درگاه USB دوربین شده و این بخش را نیازمند تعمیرات می نماید .
تعمیر درگاه USB دوربین پس از تایید متخصص تعمیرات دوربین , انجام می شود . درپوش درگاه خروجی USB نیز اهمیت بسیار زیادی دارد . به طور معمول خرابی درپوش ها قابل تعمیر نیست و برای رفع عیب در این بخش ؛ درپوش خروجی USB را باید تعویض نمود .

تعمیرات مرتبط با درپوش درگاه های ورودی و خروجی دوربین کانن نیز دارای ضمانت سه ماهه تعمیرات در نمایندگی کانن می باشد. 
تعمیرات سوکت هدفون و میکروفون دوربین

درگاه  خروجی هدفون و سوکت ورودی میکروفون در دوربین های حرفه ای کانن که از آنها برای فیلمبرداری استفاده می شود ؛ دارای اهمیت فوق العاده زیادی می باشند . این درگاه ها امکان مانیتور کردن صدا و کنترل حالت های صدا برداری توسط دوربین را امکان پذیر می نمایند.عکاسان و تصویر برداران حرفه ای به طور معمول با مشکل نقص در قسمتهای کنترل صدای دوربین مواجه می شوند وتعمیرات درگاه های کنترل ورودی و خروجی صدا نیز در تعمیرات دوربین های حرفه ای کانن جایگاه ویژه ای دارد.

خدمات تعمیر یا تعویض قطعات مرتبط با بخش های کنترل صدا در دوربین کانن ؛ از جمله خدمات تخصصی تعمیر دوربین است و نمایندگی تعمیرات کانن با استفاده از قطعات اصلی تولید شده توسط کمپانی کانن این خدمات را به سرعت انجام می دهد .
تعمیرات موتور آینه دوربین

یکی از قسمت هایی که دارای عملکرد ویژه ای در درون دوربین است ؛ موتور آینه دوربین است . در دوربین های DSLR کانن ؛ موتور آینه وظیفه به حرکت در آوردن آینه در زمان عکاسی را بر عهده دارد و از آنجا که این عملکرد در زمره کارکرد های مکانیکی دوربین کانن قرار دارد ؛ بنابراین خرابی موتور آینه دوربین به مقدار زیادی رایج است .

بالا ماندن آینه ؛ عدم عملکرد قفل آینه و .... از جمله مواردی هستند که نیاز به انجام تعمیرات در موتور آینه دوربین را به وجود می آورند. تعمیرات موتور آینه دوربین پس از بررسی توسط کارشناس فنی و با استفاده از قطعات یدکی اصلی دوربین در تعمیر گاه مرکزی دوربین کانن انجام می شود .
خدمات تعمیرات یا تعویض موتور آینه دوربین کانن؛ دارای گارانتی سه ماهه تعمیرات از سوی نمایندگی کانن می باشد .

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش